Par mums
SIA “Anatols”, viens no pārtikas piedevu un garšvielu ražošanas un tirdzniecības līderiem Latvijā, jau vairāk kā divdesmit piecus gadus rūpējās, lai mūsu virtuvēs būtu daudzveidīgas garšvielas.

Gandrīz visas izejvielas, garšvielu ražošanai, uzņēmums iepērk nemaltā veidā no valstīm, kur tās tiek audzētas – Turcija, Irāna, Holande, Polija, Vācija u.c. Uzņēmumā garšvielu maisījumi tiek gatavoti pēc oriģinālām receptēm un vadoties pēc pieprasījuma, neveidojot lielus uzkrājumus noliktavā. Klientiem piedāvājam svaigi maltas un fasētas garšvielas - par to var pārliecināties atverot iepakojumus un jūtot patīkamu garšvielu aromātu.
 


UZŅĒMUMA VĒRTĪBAS

Godīga un taisnīga attieksme pret ražotājiem, klientiem un darbiniekiem.

Ekoloģisko principu ievērošana ražošanas procesos.

Izcilība mūsu produktu un iepakojumu kvalitātē.

Uzņēmuma pastāvēšanas laikā mēs esam uzkrājuši lielu uzticību no mūsu klientu puses. Esam vienmēr atverti sarunām, gatavi uzklausīt priekšlikumus un īstenot Jūsu idejas.

Ražošanas process ietver sevī garšvielu malšanu, drupināšanu, sajaukšanu un fasēšanu. Modernās tehnoloģijas nodrošina labu ražošanas praksi un stingru kvalitātes kontroli gan izejvielām, gan gatavai produkcijai. Pircējiem piedāvājam dažādus gašvielu iepakojuma veidus – 5, 10, 15, 20 g un lielos iepakojumus līdz 1 kg, kas piemēroti kafejnīcām, restorāniem un ražotnēm.EKSKLUZĪVI PIEDĀVĀJUMI

Lai klienti saņemtu to labāko, mēs turpinām strādāt pie kvalitātes un ražošanas procesu pilnveidošanas.

Nodrošinot mūsu produktiem nemainīgi labu kvalitāti, visi ražošanas procesi – apstrāde, svēršana, iepakošana, iekārtu apkope un tīrīšana tiek veikti stingrā kontrolē.

Vai vēlaties saņemt labāko pieredzi izmantojot mājaslapu? Piekrītiet mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai.